Featured Posts

IRRESISTIBLE ME
View Post
What is your message?_Katharine-fashion is beautiful blog 3_Dots_Bodkovaný top_Strapce_Džínsy zo Zary_Parfois kabelka_Katarína Jakubčová_Fashion blogger
WHAT IS YOUR MESSAGE?
View Post
Best accessory_Katharine-fashion is beautiful blog 5_Oranžová kabelka JEJ_Modrá sukňa_Katarína Jakubčová
BEST ACCESSORY
View Post
To top
Title Image

About Me

5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 1_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

Začalo sa to, keď som bola ešte maličká. Malá a celkom holá, pobehovala som pri rieke Hornád, zatiaľ čo mamka chytala z oblohy padajúci bronz. V tom som si možno ako trojročná uvedomila, že jej plavky sa mi páčia a pevne som si za tým začala aj stáť. Stále som jej plavky ťahala za šnúrky a bola som ako taká malá osa. Neústupčivosť malého dieťaťa ju, ako to už býva zvykom, presvedčila, že cesta je len jedna, a to ušiť mi ihneď plavky. Mamka ma teda vzala za ruku, doma našla krásnu sýto žltú látku, šnúrky, čierne korálky a do pol hodinky sme boli späť vonku pri rieke. Pre mňa boli plavky najkrajšie na svete a pravdepodobne od tohto okamihu sa vo mne prebudila túžba po krásnom, estetickom a štýlovom.

Dnes som tu, píšem si s vami, zdieľam s vami svoj pohľad na módu a teším sa na nové príležitosti, ktoré prináša každý deň. Milujem módu a všetko, čo s ňou súvisí, či už od samotných tkanín až po výsledný efekt v podobe šiat. Som taktiež vždy veľmi vďačná, ak spoznám nových skvelých ľudí, či už vonku alebo aj tu na blogu.

Volám sa Katarína a srdečne vás vítam na mojom módnom blogu Katharine – fashion is beautiful, prostredníctvom ktorého by som vás rada inšpirovala mojimi outfitmi, či inými zaujímavými stylingami. Nájdete tu aj rady o tom, čo, ako a kedy nosiť a čo s čím kombinovať, prípadne nejaké tipy na nakupovanie a pod. Takže, ak milujete módu, radi sa pekne obliekate, obľubujete módne doplnky, sledujete módne trendy alebo ak sa jednoducho chcete niečomu novému naučiť, konečne sa začať štýlovo obliekať a spoznávať aktuálne trendy, ste na správnom mieste!

 

PS: Ak vás tento krátky úvod zaujal a chceli by ste sa o mne dočítať o trošku viac, kliknite sem (môj úplne prvý príspevok na blogu).

 

A nezabúdajte, že Fashion is beautiful!