Posledné články

Podľa čoho spoznáte nákupnú maniačku_Katharine-fashion is beautiful_Blog 5_Tuliphousehotel_Džínsy Zara_Biele lodičky Kati_Okuliare Misteroptic_Katarína Jakubčová_Fashion blogger
PODĽA ČOHO SPOZNÁTE NÁKUPNÚ MANIAČKU
View Post
OUTFITOM KU ŠŤASTIU_Katharine-fashion is beautiful_Blog 3_Ružové sako_Flitrované džínsy Zara_Kožený vak Nucelle JEJ_Farebné slipony_Katarína Jakubčová_Fashion blooger
OUTFITOM KU ŠŤASTIU
View Post
SPOMIENKA NA SVETER VĎAKA ZARE_Katharine-fashion is beautiful_Blog 2_Ženilkový sveter zo Zary_Vyšívané džínsy_Tenisky s mašľou_Katarína Jakubčová_Fashion blogger
SPOMIENKA NA SVETER VĎAKA ZARE
View Post
To top
30 okt

POHROMA DŇA PODĽA MŇA

Hlavu jej zdobila šiltovka sivej farby, krk mala zahalený do bieleho šálika s čiernymi bodkami. Na vrchu mala športovú bundu širokého strihu a štvorcového vzoru vo fialovo bielo čiernej farbe. Spod bundy jej vyčnievala po kolená dlhá džínsová sukňa, pod ktorou mala na sebe natiahnuté čierne pásikavé silonky. Celý outfit zaklincovala vysokými hnedými čižmami kovbojského štýlu.

Pohroma dňa

Reč je o žene, ktorú som dnes uvidela, keď som šla do mesta. Poviete si módna pohroma dňa, aspoň z vášho pohľadu. Ale, čo ostatní alebo prípadne tá žena? Ako to vníma ona? Možno sa postaví pred zrkadlo a povie si, že má štýl a ona sama najlepšie vie, čo jej pristane. Možno je pre ňu dôležité v prvom rade pohodlie a nezaujíma sa o to, či vyzerá vkusne alebo či náhodou nepôsobí rušivo. A možno vie, že nemá vkus, prizná si to a uvíta možnosť poradiť si, od niekoho, kto sa tomu rozumie.

Móda je tolerantná

Uvedomujem si, že móda je otvorená a zároveň tolerantná k akýmkoľvek výstrelkom. Poskytuje nám voľnosť pri mixe farieb, jednotlivých kusov oblečení, či pri kombinovaní a voľbe zaujímavých doplnkov. No i pri tejto voľnosti treba rešpektovať, to, na čo móda kladie dôraz. Sú to základné pravidlá elegancie a vkusu.

Myslím si, že žena pri tomto outfite na eleganciu a vkus akosi pozabudla. Mojim očiam to jednoducho neulahodilo. V závere musím poznamenať, že kúsky tohto nevydareného outfitu boli sami o sebe pekné a dokonca vyzerali kvalitne. Škoda ich nešťastného zladenia.

Trenčkoty, ktoré milujeme

Teší ma, že máme ešte také počasie aké je, a že nemusíme vyberať zo skríň teplejšie kabátiky. Zvládneme ešte v pohode trenčkoty, ktoré my ženy tak veľmi milujeme.

ružový trenčkot_Pohroma dňa podľa mňa_Katharine-fashion is beautiful_tyrkysová kabelka_baleriny

čierne slnečné okuliare_portrét_úsmev_Pohroma dňa podľa mňa Katharine-fashion is beautiful

ružový trenčkot_kabát_tyrkysová kabelka_portét_Katharine-fashion is beautiful

ružový kabát_čierne pančuchy_tyrkysová kabelka_Katharine-fashion is beautiful

outfit_ružový trenčkot_tyrkysová kabelka_baleriny_Pohroma dňa_Katharine-fashion is beautiful

pohodlný outfit_ružový kabát_baleriny_Katharine-fashion is beautiful

Kabát: Marks and Spencer, Kabelka: Chantall, Top: Evelín, Sukňa: Reserved, Topánky: Obuv 80 Spišská Nová Ves
Fashion is beautiful
4 komentáre
 • Anesa

  Módní pohroma 😀 Někteří holt nemají vkus, co naděláš 😀
  Ale tvůj outfit se mi líbí moc! Hezká kombinace barev, super to šedivým listopadovým dnů 🙂

  http://anesagill.blogspot.com

  30. októbra 2013 at 21:25
  • Anesa

   No vidíš, určitě jeď, teď bude mít Praha ještě větší kouzlo, koncem roku 🙂

   31. októbra 2013 at 21:30
 • Lia Crystal

  Veľmi pekná clutch bag. 🙂
  fashionhapenss.blogspot.sk

  31. októbra 2013 at 17:00