Featured Posts

IRRESISTIBLE ME
View Post
What is your message?_Katharine-fashion is beautiful blog 3_Dots_Bodkovaný top_Strapce_Džínsy zo Zary_Parfois kabelka_Katarína Jakubčová_Fashion blogger
WHAT IS YOUR MESSAGE?
View Post
Best accessory_Katharine-fashion is beautiful blog 5_Oranžová kabelka JEJ_Modrá sukňa_Katarína Jakubčová
BEST ACCESSORY
View Post
To top
29 mar

PARKA S POTLAČOU

Parka s potlačou_Katharine-fashion is beautiful_Blog 1_Parka Bonprix_Listová potlač_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

K svojej prvej parke som sa dostala čistou náhodou. Bolo to asi tak dva roky dozadu a neplánovane som vstúpila do obchodu, kde bežne nechodím. Čakala tam na mňa jedna jediná parka, bez ktorej som už nemohla odísť. Z obchodu som vychádzala s veľkou papierovou taškou a so širokým úsmevom na tvári. Poviem vám, keď raz okúsite takýto typ bundy, nevzdáte sa jej tak rýchlo. Mám pocit, že parku mám na sebe skoro každý deň. V priebehu tých dvoch rokov mi však pribudli ešte ďalšie dve a ja sa tak radím medzi hrdú vlastníčku parky, dobre tak aj veľkú milovníčku.

 

Listová parka

Moja dnešná nová parka od Bonprixu s potlačou je fantastická tým, že zapadla do môjho šatníka tým hlavným, a teda sviežosťou a farebnosťou. Je z ľahkého materiálu, dobre prepracovaná (milujem jej detaily v podobe kovových koncoviek na šnúrkach) a má príjemný listový motív! Vyhovuje mi jej dĺžka po kolená, sťahovanie v páse, ako aj veľké vrecká, do ktorých sa zmestí aj nemožné. Hoci má zemité farby, vôbec to nevadí, lebo práve svojimi listami pôsobí na mňa exoticky. Určite ju budem nosiť k džínsom, teniskám a ktovie, možno si k nej nájdem aj nejaké šaty, ktoré sa budú dať k nej ľahko skombinovať. Už teraz sa neviem dočkať jej ďalšieho využitia.

 

Prečo ju mať

Neviem, čím to je, ale parka dáva istý pocit slobody a vy sa v nej dokážete cítiť uvoľnene. Takže, ak máte deň blbec a chcete sa cítiť maximálne pohodlne, siahnite po takejto bunde. Vie byť aj praktická, a to pre svoje veľké, prípadne aj malé vrecká. Túto výhodu využijete najmä vtedy, ak sa vám nechce nosiť nejaká taška, či kabelka. Všetky hlavné veci si môžete uložiť v parke, od smartfónu, cez kľúče, až po samotný púder a lesk na pery.

 

K čomu parku nosiť

V podstate parku môžete nosiť k hocičomu. Dobre vynikne v klasickom spojení s džínsami, mikinou a teniskami (pre mňa čoraz viac obľúbenými sliponami), prípadne skúste nakombinovať parku s džínsovými šortkami a prúžkovaným topom. Možností je určite veľa!

A čo vy a parka? Páči sa vám tá moja od Bonprixu?

Vaša Katharine  

Parka s potlačou_Katharine-fashion is beautiful_Blog 2_Parka Bonprix_Listová potlač_Katarína Jakubčová_Fashion bloggerParka s potlačou_Katharine-fashion is beautiful_Blog 3_Parka Bonprix_Listová potlač_Katarína Jakubčová_Fashion bloggerParka s potlačou_Katharine-fashion is beautiful_Blog 5_Parka Bonprix_Listová potlač_Katarína Jakubčová_Fashion bloggerParka s potlačou_Katharine-fashion is beautiful_Blog 4_Parka Bonprix_Listová potlač_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

Top: Stradivarius, Sukňa: Calliope, Parka: www.bonprixshop.eu, Kabelka: Parfois, Baleríny: Wojas

Fashion is beautiful

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.