Featured Posts

IRRESISTIBLE ME
View Post
What is your message?_Katharine-fashion is beautiful blog 3_Dots_Bodkovaný top_Strapce_Džínsy zo Zary_Parfois kabelka_Katarína Jakubčová_Fashion blogger
WHAT IS YOUR MESSAGE?
View Post
Best accessory_Katharine-fashion is beautiful blog 5_Oranžová kabelka JEJ_Modrá sukňa_Katarína Jakubčová
BEST ACCESSORY
View Post
To top
22 máj

5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov

5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 1_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

Džínsy nosíte všetci (dobre, česť výnimkám). Prešli si dlhým vývojom a miesto si už našli aj pri iných príležitostiach, než na aké sa bežne nosili. Sú populárne a ľudia si už bez nich nevedia predstaviť svoj šatník. Džínsy sa stali súčasťou základného šatníka a ten, kto ich nemá, ako keby neexistoval. Nosia ich všetci – deti, teenageri, dospelí a aj seniori, ktorí v nich doslova mladnú.

Zvyčajne ich vlastníte niekoľko, no celkovo máte aj tak jedny, prípadne dvojo obľúbených a nosíte ich častejšie ako tie ostatné. Z času na čas sa vám stane, že práve tie svoje obľúbené na isté obdobie odložíte, no a keď ich vytiahnete zo skrine po dlhšej dobe, zistíte, že vám už nesedia tak ako kedysi. A tu nastáva kameň úrazu.

Ja sa v poslednom čase neviem nabažiť svojich nových džínsov značky Levis z eshopu Vyzerajdobre. Tvar majú charakteristický pre 90. roky. Sú s vysokým pásom, v dĺžke po členky a na konci sú jemne rozstrapkané, čo je momentálne hit. Práve pri nich som si uvedomila, že som časom úplne zabudla na to, ako dokážu takéto džínsy s vysokým pásom pôsobiť žensky a sexy. Pre mňa sú aktuálne úplnou topkou a často si k nim obliekam len obtiahnuté trička.

Ako už vyššie píšem, hoci máte doma niekoľko džínsov, aj tak si napriek tomu zvyknete obliekať jedny alebo dvojo. No a ako ubiehajú roky, mení sa vám aj postava, a tak ste raz štíhle a inokedy plnoštíhle. Najhoršie je, keď jedného dňa zistíte, že sú vám vaše obľúbené džínsy akosi pritesné. Vy začínate zúfať, no a napriek všetkému sa aj tak snažíte do nich každý deň vtesnať (aj za cenu prevísajúceho bruška)! Čo teda s tým, ak vám zrazu ideálne nesedia vaše obľúbené džínsy?

 

Tu je 5 rád ako sa nezblázniť z džínsov, ktoré vám už nesedia:
 1. Predtým než začnete zúfať, dajte si tabličku čokolády, ďalej ju zajedzte banánom, prípadne zapite pohárom kvalitného bieleho vína.
 2. Oblečte si na seba tie najkrajšie a najsexy šaty, ktoré máte doma a predveďte sa v nich pred zrkadlom a potom aj svojmu partnerovi.
 3. Skutočnosť, že vám džínsy nesedia si vyargumentujte, že aj tak ste si už potrebovali kúpiť nové rifle a teraz je tá príležitosť. Radosť vám môžu urobiť napríklad nové Levisky, presne také ako mám ja.
 4. Konečne máte dôvod začať chodiť behať, prípadne si kúpiť pernamentku na plaváreň alebo do fitka.
 5. Berte to pozitívne a s nadhľadom a po mesiaci usilovného tréningu a správnej životosprávy tie „staré“ opäť hravo dáte a tie nové budete nosiť ako „boyfriend džínsy“. 🙂

A nezabúdajte, že paradoxne nesadnúce džínsy vás prinútia urobiť niečo so svojou postavou, čo vám celkom isto dopomôže k tomu, aby ste boli pripravené na leto, vodu a slnečné lúče v štýle sebavedomej ženy.

Vaša Katharine!

5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 7_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger 5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 6_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 5_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 4_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 3_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion blogger5 rád ako sa nezblázniť z nepadnúcich džínsov_Katharine-fashion is beautiful blog 2_Džínsy Levis_Ružový top_Katarína Jakubčová_Fashion bloggerTop: ???, Džínsy: Levis, www.vyzerajdobre.sk, Bunda: Reserved, Kabelka: Parfois, Lodičky: Kati, Slnečné okuliare: Prada

Fashion is beautiful

4 komentáre
 • ema

  cim dalej, tym viac sa mi tvoje outfity pacia a dnesna kabeka ma dostala uplne 🙂

  15. júna 2016 at 11:35
 • ema

  tie topanky su peckovne a super k dzinam 🙂

  7. júla 2016 at 10:53